Mankenli Ürün Fotoğraf Çekimi
Mankenli Fotoğraf Çekimlerimiz

Tanıtımı yapılacak olan takı ürünlerinin, görsel olarak daha çok dikkat çekmesi ve ilgi görmesi için mankenler üzerinde çekilen fotoğraf eşliğinde reklamı yapılır. Mankenli ürün çekimleri sanal ortamda ve afiş şekli çekimlerde kişiler tarafından daha çok ilgi odağı olacaktır. Ürün fotoğraf çekimi için gerekli olan cihazlar elimizde mevcuttur. Takı ve tekstil aksesuarlarında en çok kullandığımız tekniklerden biri mankenli çekimleridir. Ürüne göre bay ve bayan mankenler eşliğinde ürünleriniz için iç ve dış çekimler yapılır. Tanıtımını yapmak istediğiniz küçük ya da büyük ürün hakkında detaylı bilgi alındıktan sonra en uygun çekim ekipmanları ve alanlarını itina ile ayarlıyoruz.

Dikkat Çeken Fotoğraf Çekimleri!

Ürünlerin görsel olarak bakıldığında göz alıcı ve farklı olmasına özen gösteriyoruz. İyi bir fotoğrafın görsel olarak farklı, ilginç efekt ve renk uyumunun olması gerekiyor. Bunun bilincinde hareket ederek fotoğrafını çektiğimiz ürünlerin en iyisini olması istiyoruz. Özel günlerinizde kameraman ve fotoğrafçı ihtiyacı duyduğunuzda bizimle iletişime geçiniz. Dış çekimlerin farklı alanlarda yapılması ve kişilerin istedikleri yerlerde yapılması gibi daha birçok seçeneğimiz elimizde mevcut. İç çekimleri, dış çekimlerde yapılmış gibi efekt ayarları yaparak düzenleyebiliriz. Ürün fotoğraf çekimi bu unsurlar göz önünde bulundurularak yapılır. Müşterimize en iyisini vermeyi amaçladık. Kaliteli işçilik ile dikkat çeken fotoğraflar sizlerin olsun.

Fotoğraf Çekimi Yapılan Kategoriler

Ürün fotoğraf çekimi yaptığımız farklı farklı alan ve konuları vardır. Örneğin; pırlanta ve altın çekimleri yaparken, aynı zamanda tekstil aksesuarları içinde fotoğraf çekimleri yapmaktayız. Bunlar gibi daha başka çekimlere bakıldığında mankenli ürün çekimlerine yer veriyoruz. Fotoğrafların çekim şekline ve kullanılan malzemelere göre fiyat tutarını müşterimiz ile anlaşmalı ortak kararda alıyoruz. Ekonomik çekim kataloglarını inceleyerek benzer fotoğrafları sizin ürünleriniz içinde yapalım. Dış ve iç çekim fotoğrafları içinde arka teması olan görsel içerikler vardır. İç çekimde yapılan fotoğraflarınızı alıp istediğiniz dış çevre manzarası ayarlayarak güzel bir görsel efekt yakalayabilirsiniz.

Çekimlerde Kullandığımız Cihazlar

Müşterilerimizin memnuniyeti ve daha kaliteli çekimler için kullandığımız cihazlar farklıdır. Çekimlerimiz standart fotoğrafın dışında olmuştur. Fotoğraf galerisine baktığınızda bu farklılığı görebilirsiniz. Ürün fotoğraf çekimi için daha önce belirlenmiş ve hazırda bulunan yerler vardır. Fakat müşterilerimiz farklı yer içinde çekim olmasını istediğinde bu alanlarda kaliteli çekimler için hazırlıklar başlanır. Kullandığımız kamera ve mercekleri çekim alanlarına göre farklı farklıdır. Dış ve iç çekimleri daha başka hale getirecek cihazlar elimizde mevcut.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.